O NAS

Ty, nie my

Ta strona nie jest o nas.

Jest o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Twoje cele, nasze sposoby

 

Pomagamy w trudnych zadaniach i w trudnych sytuacjach. Trudnych nie znaczy złych; czasem to po prostu wyzwanie, które chcesz podjąć. Nie zagrożenie, lecz okazja do rozwoju.
 

Profesjonalizm
 

W Centrum Decyzja spotkasz specjalistów z dziedziny psychologii
i psychoterapii. Nasze kompetencje i doświadczenie zawodowe przedstawiamyw dolnej części tej strony.

Szacunek przede wszystkim

W każdym działaniu kierujemy się międzynarodowymi standardami zawodu psychologa. Pracujemy zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Najważniejszy jest szacunek do każdego, kto nas odwiedza.

 

Dla osoby, która chce zmienić siebie i swoje życie, każda decyzja jest wielka, ponieważ życie samo w sobie jest wielkie.
Nie ma już niczego większego.

 

Powstaliśmy po to, by wielkie stało się możliwe.

Terapia za granicą

Pracujesz poza Polską albo często wyjeżdżasz?

 

Oferujemy też pomoc osobom mieszkającym za granicą.

 

Współpracujemy z psychoterapeutami 

z Wielkiej Brytanii, Danii i Norwegii

Serdecznie zapraszamy!

 dr Małgorzata Wojnarowska

Psycholog, certyfikowany  psychoterapeuta ISTDP i coach. Absolwentka Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz współpracującym merytorycznie i szkoleniowo z Personality Disorders Institute Weill Medical College of Cornell University (USA). Ukończyła Podyplomowe Studium Coachingu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz zaawansowanego szkolenia dla dyplomowanych psychoterapeutów z zakresu ISTDP (Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej) prowadzonego przez ISTDP Instytut Washington DC (USA) we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji.  Od 2009 r. prowadzi własny, niepubliczny ośrodek psychoterapii. Pracuje z pacjentami o zróżnicowanej diagnozie. Wieloletnia konsultantka w Poradni Chirurgii Bariatrycznej dla pacjentów z nadwagą i otyłością, pracownik naukowy KUL. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

mgr Ewelina Lipska

Psycholog, psychoterapeuta, dyplomowany psychotraumatolog. Certyfikowany specjalista terapii EMDR (Eye Movment Desensitization and Reprocessing) rekomendowaną przez Światową Organizację Zdrowia jako jedną z dwóch metod przynoszących najlepsze efekty w pracy z osobami, które doświadczyły traumy oraz  silnie stresujących wydarzeń życiowych.  Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie,. Ukończyła Szkołę Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach  dotyczących leczenia traumy i przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Współpracowała m.in z  Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę. Pracuje z osobami  powyżej 15 roku życia cierpiącymi z powodu traum, stresu pourazowego, różnego rodzaju lęków, mającymi problemy w radzeniu sobie ze stresem, doświadczającymi przemocy domowej, kryzysów w związkach, trudności wychowawczych, a także silnego stresu w sytuacji okołoporodowej. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystw Terapii EMDR.

 

.

mgr Monika Kijok

Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta. Absolwentka zarządzania na Akademii Ekonomicznej oraz psychologii klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii  w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Współpracowała z Poradnią Zdrowia Psychicznego w ramach Medicenter. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej . Korzysta z wiedzy psychodynamicznej, jak również z psychoanalizy lacanowskiej. Od 2009 r prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Pracuje z osobami borykającymi się z różnymi problemami, m.in w bliskich relacjach, w sferze zawodowej, cierpiącymi na obniżony nastój, depresję, ogólne zniechęcenie, stres, symptomy neurotyczne (lęki, natręctwa). Zaprasza osoby planujące terapię długoterminową, mającą na celu trwałą zmianę funkcjonowania, jak również pragnące skonsultować jakiś problem w ramach interwencji kryzysowej. Swoją pracę regularnie superwizuje. 

 

Umów się na spotkanie już dziś!

CENTRUM TERAPEUTYCZNE

ul. Racławicka 42 lok. 98

02-601 Warszawa - Mokotów 

TEL. (+48) 729 993 903

EMAIL: kontakt@centrumdecyzja.pl

psycholog24eu@gmail.com

© 2017 by www.malina.nyc 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • Biały Google+ Ikona