CENTRUM TERAPEUTYCZNE

ul. Racławicka 42 lok. 98

02-601 Warszawa - Mokotów 

TEL. (+48) 795 999 087

EMAIL: kontakt@centrumdecyzja.pl

© 2017 by www.malina.nyc 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • Biały Google+ Ikona
O NAS

Ty, nie my

Ta strona nie jest o nas.

Jest o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

Twoje cele, nasze sposoby

 

Pomagamy w trudnych zadaniach i w trudnych sytuacjach. Trudnych nie znaczy złych; czasem to po prostu wyzwanie, które chcesz podjąć. Nie zagrożenie, lecz okazja do rozwoju.
 

Profesjonalizm
 

W Centrum Decyzja spotkasz specjalistów z dziedziny psychologii
i psychoterapii. Nasze kompetencje i doświadczenie zawodowe przedstawiamyw dolnej części tej strony.

Szacunek przede wszystkim

W każdym działaniu kierujemy się międzynarodowymi standardami zawodu psychologa. Pracujemy zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Najważniejszy jest szacunek do każdego, kto nas odwiedza.

 

Dla osoby, która chce zmienić siebie i swoje życie, każda decyzja jest wielka, ponieważ życie samo w sobie jest wielkie.
Nie ma już niczego większego.

 

Powstaliśmy po to, by wielkie stało się możliwe.

Terapia za granicą

Pracujesz poza Polską albo często wyjeżdżasz?

 

Oferujemy też pomoc osobom mieszkającym za granicą.

 

Współpracujemy z psychoterapeutami 

z Wielkiej Brytanii, Danii i Norwegii

Serdecznie zapraszamy!

 dr Małgorzata Wojnarowska

Psycholog, certyfikowany  psychoterapeuta ISTDP i coach. Absolwentka Szkoły Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz współpracującym merytorycznie i szkoleniowo z Personality Disorders Institute Weill Medical College of Cornell University (USA). Ukończyła Podyplomowe Studium Coachingu na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz zaawansowanego szkolenia dla dyplomowanych psychoterapeutów z zakresu ISTDP (Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej) prowadzonego przez ISTDP Instytut Washington DC (USA) we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji.  Od 2009 r. prowadzi własny, niepubliczny ośrodek psychoterapii. Pracuje z pacjentami o zróżnicowanej diagnozie. Wieloletnia konsultantka w Poradni Chirurgii Bariatrycznej dla pacjentów z nadwagą i otyłością, pracownik naukowy KUL. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

mgr Zuzanna Szlaga

Psycholog, Doula, doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach. Absolwentka psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS. Odbyła 4-letni staż w zakresie terapii rodzin w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii w Warszawie. Współpracowała także z Fundacją ITAKA oraz Centrum Praw Kobiet. Wspiera kobiety i ich rodziny w procesie przygotowania się do jednego z ważniejszych wydarzeń w życiu rodziny, jakim jest pojawienie się dziecka. Jako doula, towarzyszy kobietom w trakcie porodu oraz w czasie połogu, żeby młoda mama mogła czuć się spokojna i pewna siebie. Pomaga stawić czoło lękom związanym z porodem i zderzeniem się z nową sytuacją życiową, wspiera w poszukiwaniu rodzicielskiej ścieżki oraz w odkrywaniu i realizacji własnych potrzeb.  

mgr Monika Gajewska

Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta. Ukończyła atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego szkolenia: 2,5- roczne z zakresu psychoterapii systemowej rodzin w Krakowie, prowadzone pod kierunkiem prof. Bogdana de Barbaro, 2-letnie szkolenie I stopnia psychodramy wg. Moreno oraz całościowe 4-letnie szkolenie przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami w różnym wieku w kontakcie indywidualnym, a także z parami i rodzinami. Pracuje z osobami cierpiącymi na depresję, różnego rodzaju lęki, doświadczającymi przemocy domowej, kryzysów małżeńskich oraz trudności wychowawcych. Zajmuje się też terapią osób z nadmierną masą ciała. Swoja pracę poddaje systematycznej superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

mgr Ewelina Lipska

Psycholog, psychoterapeuta, dyplomowany psychotraumatolog. Certyfikowany specjalista terapii EMDR (Eye Movment Desensitization and Reprocessing) rekomendowaną przez Światową Organizację Zdrowia jako jedną z dwóch metod przynoszących najlepsze efekty w pracy z osobami, które doświadczyły traumy oraz  silnie stresujących wydarzeń życiowych.  Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie,. Ukończyła Szkołę Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach  dotyczących leczenia traumy i przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Współpracowała m.in z  Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę. Pracuje z osobami  powyżej 15 roku życia cierpiącymi z powodu traum, stresu pourazowego, różnego rodzaju lęków, mającymi problemy w radzeniu sobie ze stresem, doświadczającymi przemocy domowej, kryzysów w związkach, trudności wychowawczych, a także silnego stresu w sytuacji okołoporodowej. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystw Terapii EMDR.

 

.

Umów się na spotkanie już dziś!